Powiększenie Biustu – Ranking Kremów i Tabletek Na Powiększenie Piersi

Powiększenie Biustu – Ranking Kremów i Tabletek Na Powiększenie Piersi

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Powiększanie piersi kwasem hialuronowym

Można powiedzieć, że powiększanie piersi za pomocą kwasu hialuronowego na dobre zagościło w naszym kraju w 2008 roku. Stało się wtedy hitem. Przyczynił się do tego między innymi fakt, że jest to jedna z tych metod powiększania biustu, którą określa się jako „bezinwazyjne”. Należy do nich też stosowanie specjalnych kremów, o czym też wypada wspomnieć.

Sam kwas hialuronowy w medycynie plastycznej pojawił się nieco wcześniej. Na początku stosowano go wyłącznie do wypełniania, czy raczej wygładzania zmarszczek. W trakcie badań okazało się, że ten związek w pewnej konsystencji potrafi również powiększać w dość bezpieczny sposób, piersi. Metodę tę testowali między innymi Szwedzi, oraz Japończycy, a w 2008 roku dotarła do naszego kraju. Powiększanie biustu kwasem hialuronowym jest alternatywą dla zabiegów chirurgicznych.

Polega on w największym skrócie na wstrzykiwaniu w piersi, lub w ich okolice tego związku. Efektem może być między innymi ich powiększanie, ale także poprawienie wyglądu, a także nadanie im młodzieńczej jędrności. Sama metoda nie wymaga w zasadzie narkozy. Kwas hialuronowy ma zaletę (która jednak za chwile okaże się również wadą), że jest substancją całkowicie wchłanianą. I tu właśnie pojawia się jedno „ale” takiego powiększania biustu. Pełny efekt, który uzyskamy zaraz po zabiegu utrzyma się przez około rok. Jeśli wciąż będzie paniom zależało na nim, to zabieg trzeba powtórzyć po mniej więcej 18 miesiącach. Z drugiej strony mimo iż znika efekt powiększenia to jędrność piersi utrzymuje się cały czas. Plusem powiększania biustu przy pomocy kwasu hialuronowego jest to, że w zasadzie czas rehabilitacji jest niezmiernie krótki. W końcu nie jest to inwazyjna metoda. Piersi kobiety potrzebują około 2 tygodnie, aby wrócić do pełnej formy.

Wydaje się jednak, że to wciąż kremy są na czele stawki wśród tych metod, które nie wymagają interwencji chirurga. Dowodem na to niech będzie popularność preparatu Breast Actives. W jego przypadku efekt powiększania biustu uzyskujemy bez jakiekolwiek ingerencji skalpela, czy strzykawki. Krem plus kapsułki do łykania – to w zasadzie cała kuracja.

Wracając jeszcze na chwilę do stosowania kwasu hialuronowego nie można nie wspomnieć o kosztach takich zabiegów. Niestety, zważywszy na stosunkowo krótką karierę tej metody, wciąż w naszym kraju nie jest to zabieg zbyt popularny i stosunkowo mało centr medycznych go oferuje. A to z kolei – między innymi rzecz jasna – powoduje, że jest to zabieg nie tani. Zważywszy na fakt tego, że jednak trzeba go co jakiś czas poprawiać...

Zobacz ranking najlepszych preparatów do powiększania piersi