Powiększenie Biustu – Ranking Kremów i Tabletek Na Powiększenie Piersi

Powiększenie Biustu – Ranking Kremów i Tabletek Na Powiększenie Piersi

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Powiększanie biustu tłuszczem

Piękne i jędrne piersi to marzenie każdej kobiety, jednak nie każda została tak szczodrze wyposażona prze naturę, by dawało jej to pełną satysfakcję. Duże piersi występują u kobiet, które są genetycznie predysponowane do posiadania większej ilości tkanki tłuszczowej w okolicach piersi, a ilość tego tłuszczu w organizmie jest wystarczająco wysoka, aby utrzymać pulchność tych komórek tłuszczowych.

Mimo, iż biologia już dawno udowodniła, że, duże piersi nie są bardziej kobiece niż małe i nie produkują więcej mleka dla dziecka, to jednak kobiety czują, że to właśnie w nich tkwi tajemnica seksapilu. W takich przypadkach z pomocą przychodzi chirurgia plastyczna. I chociaż chirurgia plastyczna jest bezpieczniejsza niż kiedykolwiek i stosunkowo niedroga, to w dalszym ciągu wiąże się z bólem, znieczuleniem, zakażeniem czy innymi powikłaniami i niestety nie zawsze daje pożądane efekty. Dlatego medycyna ciągle poszukuje nowych sposobów bezpiecznego powiększania piersi.

Jednym z pomysłów jest powiększanie piersi za pomocą własnej tkanki tłuszczowej, pobranej z innego miejsca na ciele. Jest to dosyć nowy sposób, który już zyskał sobie rzesze zwolenników i cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony pacjentek. Niestety, ponieważ jest to dosyć nowatorska metoda, nie oceniono jeszcze wszystkich pozytywnych i negatywnych stron wykonywania zabiegu powiększania piersi tą techniką, dlatego chirurdzy stosujący tą metodę zalecają daleko posunięte środki ostrożności. Pobranie własnej tkanki tłuszczowej z innego miejsca na ciele może bowiem zaburzać obraz w badaniu palpacyjnym piersi, w czasie przeprowadzania USG, czy mammografii, wykonywanej w profilaktyce nowotworowej piersi.

W jaki sposób przeprowadza się zabieg? Lipoiniekcja, bo taka jest alternatywna nazwa tego zabiegu, polega na pobraniu za pomocą dużej igły i strzykawek tkanki tłuszczowej, znajdującej się innych częściach ciała, zazwyczaj tam, gdzie występuje ona w dużej ilości, na brzuchu, udach, czy pośladkach. Następnie odpowiednio się ją preparuje i wstrzykuje w odpowiednie miejsce. Ponieważ do tej pory tkankę tłuszczową w niewielkich ilościach wstrzykiwało się w usta, czy wypełniało się nią zmarszczki i bruzdy, nie odnotowano jak zachowa się, jeśli przeszczepi się ją w większej ilośći.

W innych miejsch na ciele efekt utrzymywał się około sześciu miesięcy, ze względu na obumieranie niektórych komórek tłuszczowych i wchłanianie ich przez organizm. Innym skutkiem ubocznym powiększania piersi własnym tłuszczem jest tworzenie się cyst olejowych i zwapnień, które uniemożliwiają właściwą diagnostykę nowotworów piersi. Ponadto zastosowanie tej metody pozwala jedynie na powiększenie piersi jedynie o jeden – dwa rozmiary i nie gwarantuje otrzymania odpowiedniego kształtu piersi, ponieważ tłuszcz musi sie odpowiednio uformować. Przez to wydłuża się czas oczekiwania na efekt końcowy. Lekarze stosują tę metodę jednak, aby zatuszować niezadowalające efekty zastosowania protezy silikonowej oraz fałd powstałych przy zastosowaniu tychże protez.

Mimo, iż nie ma naukowych dowodów przemawiających za lub przeciw stosowania tej metody, to jednak nie poleca się stosowania jej na szeroką skalę.

Osobom, które pragną powiększyć swój biust o jeden-dwa rozmiary proponuje się stosowanie różnego rodzaju kremów, które wpływają na komórki tłuszczowe znajdujące się w piersi lub na gospodarkę hormonalną piersi. Jednym z takich kremów jest Breast Actives. Zawiera tylko naturalne składniki pochodzenia roślinnego, które prowadzą do zatrzymania większej ilości płynów w piersiach, co w rezultacie prowadzi do zwiększenia ich rozmiaru, a także pobudzją receptory estrogenu w piersiach, dzieki czemu możliwe jest ich powiększenie nawet o 150%.

Breast Actives stanowi doskonałą alternatywę dla drogich i niebezpiecznych operacji powiększania biustu.

Zobacz ranking najlepszych preparatów do powiększania piersi