Powiększenie Biustu – Ranking Kremów i Tabletek Na Powiększenie Piersi

Powiększenie Biustu – Ranking Kremów i Tabletek Na Powiększenie Piersi

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Powiększanie biustu – cena operacji plastycznej

Chirurgiczne powiększanie biustu na przestrzeni kilku, czy nawet kilkunastu lat, zdobyło w naszym kraju szereg zwolenniczek. Nie ma właściwie miesiąca, abyśmy się nie dowiedzieli o tym, że ktoś znany z telewizji i kolorowych gazet nie poddał się temu zabiegowi. No właśnie: „znany”. Wciąż dużym problemem są kwestie związane z ceną takiego zabiegu, która dla wielu zwykłych ludzi jest niemal zaporowa.

Kwota jaką panią będą musiały wydać przede wszystkim zależy od tego jaki rodzaj, oraz producenta implantu zdecydują się wybrać. Na cenę nie ma wpływu wielkość nowych piersi. Jednak jeśli chcemy, aby były one bardziej anatomiczne w kształcie to wydatek będzie oscylował w okolicach 6 do nawet 8 tysięcy złotych. W przypadku jeśli implanty będą bardziej okrągłe koszt zamknie się między 3 a 5 tysiącami. Oczywiście trzeba pamiętać o tym, że są to kwoty ruchome, zależne od wielu czynników.

Sam zabieg przeprowadzany jest pod pełną narkozą i trwa zazwyczaj od godziny do dwóch. Zależy to między innymi od wyboru miejsca nacięcia i tego gdzie implant zostanie umieszczony. Wybór ten jest pozostawiony pacjentce, oczywiście przy wcześniejszym poinformowaniu o wadach i zaletach konkretnego sposobu. Hospitalizacja po takim zabiegu trwa do dwóch dni. Pacjentce podaje się również antybiotyki. Wynika to z tego, że w ciele umieszcza się „obcy” dla organizmu obiekt i może dojść do komplikacji, a więc trzeba temu przeciwdziałać. W czasie zabiegu istotne jest odpowiednie powstrzymywanie krwawienia, tak aby uniknąć skutków ubocznych (blizn, osłonki implantu).

Operacyjne powiększanie piersi jak już zostało to wspomniane do najtańszych nie należy, dlatego też całkiem sporą grupę fanek mają naturalne metody, którymi również można polepszyć kształt i wielkość biustu.

W Stanach Zjednoczonych ogromną popularność zdobył preparat Breast Actives, którego główną – chyba najczęściej podkreślaną zaletą – jest fakt, że powiększanie piersi następuje w jego przypadku bez potrzeby chirurgicznej interwencji, a do tego nie występują skutki uboczne. Pierwsze efekty można zauważyć już po kilku tygodniach stosowania preparatu. W zasadzie trzeba by napisać w liczbie mnogiej, gdyż na Breast Actives składa się krem i kapsułki.

Samo działanie obu produktów jest bardzo proste. Wykorzystują one naturalne składniki pochodzące z roślin, które mają działania jak kobiece hormony, czyli estrogeny. To dzięki nim pojawiają się tak szybkie efekty.

Wybór metody powiększania biustu zawsze oczywiście leży po stronie kobiety. Pewnym udogodnieniem w przypadku Breast Actives jest fakt, że jeśli efekty nie będą zadowalające można odzyskać pieniądze, które na ten produkt zostały wydane.

Zobacz ranking najlepszych preparatów do powiększania piersi