Powiększenie Biustu – Ranking Kremów i Tabletek Na Powiększenie Piersi

Powiększenie Biustu – Ranking Kremów i Tabletek Na Powiększenie Piersi

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Naturalne powiększanie biustu

Powiększanie piersi bez skalpela jest możliwe. Zamiast bólu oraz blizn można wybrać naturalne metody. Trzeba tylko mieć wiedzę na temat ich działania, by świadomie wybrać jedną z nich. Bez strzelania na ślepo i ciągłego zmieniania wybranego specyfiku. Naturalne sposoby są skuteczne, o ile są stosowane systematycznie, przez kilka tygodni. Efektów w odróżnieniu od operacji nie zobaczymy w jeden dzień, co jest pewną wadą naturalnego powiększania biustu, rekompensowaną jednak przez morze zalet...

Dezinformacja dla każdego

Przeglądając zawartość stron www, można być mocno zdezorientowanym. Na wielu witrynach znajdują się nieprawdziwe informacje, sprzeczne sądy, artykuły nawołujące do stosowania metod, za którymi stoją osoby chcące na danych specyfikach po prostu zarobić. W konsekwencji osoba, która znalazła się pod ścianą, krąży w ciemnościach w poszukiwaniu remedium na swoje kompleksy.

Wiem, jak to jest. Sama naiwnie wierzyłam, że wybór produktu na powiększanie biustu jest prosty. Nic bardziej mylnego. Przez lata poznałam naprawdę dobre metody i preparaty oraz te, na które szkoda czasu i pieniędzy. Postanowiłam podzielić się własnymi spostrzeżeniami.

Ćwiczenia na powiększenie biustu – skuteczne?

Ćwiczenia na powiększenie biustu bazują na wysiłku fizycznym. Mają doprowadzić do rozwoju mięśni w obrębie klatki piersiowej. Dzięki temu można uzyskać efekt jędrniejszego i większego biustu. Piersi się podnoszą i lepiej wypełniają biustonosz. Ćwiczenia polecane są zwłaszcza w przypadku obwisłych piersi o nieładnym kształcie.

Co o tym sądzę?

Nie oczekujcie natychmiastowych, oszałamiających efektów! Ćwiczyłam, przez kilka miesięcy poświęcałam swój czas na różne zestawy i co uzyskałam? Na pewno lepsze samopoczucie, ładniejszą sylwetkę (schudłam), większą wiarę w siebie. Moje piersi ładniej wyglądały w biustonoszu, po karmieniu piersią poprawił się ich wygląd. Niestety wcale nie urosły. Pozostały pod względem rozmiaru dokładnie takie same jak przed ćwiczeniami.

Biustonosze z próżniowym systemem ssącym

Na rynku dostępne są biustonosze, które wykorzystują próżnię do powiększania biustu (biustonosze Brava). Zaleca się ich noszenie co najmniej przez 10 godzin każdego dnia przez okres 10 tygodni. Według zapewnień producenta, biust ma być poddawany napięciu, które ma prowadzić do jego wzrostu. Metoda ta ma pozwalać na wzrost od pół rozmiaru do nawet dwóch. Plusem tej metody jest brak efektów ubocznych, nieinwazyjność, szybkość działania (efekty widoczne już po trzech miesiącach).

Jakie minusy mają biustonosze z próżniowym systemem ssącym? Są niewygodne. W trakcie ich noszenia możesz mieć problemy ze swobodnym oddychaniem. Konieczność noszenia biustonosza przez 10 godzin dość mocno ogranicza – w tym czasie trudno skorzystać z basenu, czy też czuć się komfortowo w miejscu pracy. Trzeba się liczyć z wystąpieniem wysypki lub rozstępów.

Dodatkowo po ściągnięciu biustonosza na skórze przez kilka godzin pozostają czerwone nieestetyczne pręgi, co może zmniejszać pewność siebie oraz stanowić problem w życiu seksualnym. Minusem jest także ograniczony dostęp do tego typu biustonoszów oraz ich wysoka cena (bez gwarancji zwrotu pieniędzy w wypadku niezadowolenia). Za stanik wykorzystujący próżnię zapłacimy około 2000 dolarów, czyli około 6000 złotych. Nie zachwycają również rezultaty – po 10 tygodniach pół rozmiaru, bez pewności, że dalsze noszenie da lepsze efekty...

Kremy i balsamy powiększające piersi

Działające miejscowo kremy najlepsze efekty dają w połączeniu z masażem. Większość z nich opiera swoje działanie na wyciągu z ziół oraz witaminach: E, naturalnych olejkach, które stymulują piersi do wzrostu. W odróżnieniu od zwykłych ujędrniających balsamów mają w składzie substancje, które pobudzają produkcję żeńskich estrogenów. Niektóre wykorzystują w czynne formuły zmniejszające rozstępy.

Zaletami kremów powiększających biust jest łatwość i przyjemność ich stosowania – zarówno samodzielnie, jak również angażując w to partnera. Miła konsystencja większości kremów zachęca do masażu, który stymuluje krążenie krwi w tkance, usuwa toksyny i poprawia pracę układu limfatycznego. Stosowanie kremów na powiększenie biustu jest również wolne od ryzyka. Przekonuje ponadto niski koszt w porównaniu do innych metod powiększania biustu.

Są też niestety pewne minusy. Po pierwsze mała efektywność. Same kremy nie zdziałają cudów. Niektóre kobiety widzą efekt od razu, inne po kilku miesiącach, jeszcze inne wcale. Działanie jest każdorazowo mniejsze, gdy zapomni się użyć kremu – podstawa to systematyczność. Dlatego też dobre specyfiki sprzedawane są razem z tabletkami powiększającymi biust, dzięki którym można uzyskać bardziej spektakularny efekt w krótszym czasie. Podwójną formułę – kremu i tabletek – wykorzystuje np. Breast Actives. Działając od środka i na zewnątrz, łączy zalety inwazyjnych i nieinwazyjnych metod, bez wad jednych i drugich.

Warto czy nie? W połączeniu z tabletkami można uzyskać naprawdę dobry efekt. Jednak same kremy wywołują u mnie ambiwalentny stosunek. Z jednej strony ich aplikacja jest bardzo miła, a w połączeniu z masażem można szybko poprawić swoje samopoczucie, z drugiej jednak na efekty trzeba trochę czekać i zazwyczaj są one minimalne. Ostatecznie jednak w mojej ocenie – opłaca się. Minimalny koszt kremów powiększających biust pozwala znacznie poprawić samopoczucie i dodatkowo w długiej perspektywie zwiększyć wielkość biustu. Dla osób niecierpliwych polecam jednak zestaw powiększający biust – krem plus tabletki.

Pigułki na wzrost piersi

Większość formuł pigułek powiększających biust to po prostu naturalne składniki używane od wieków do poprawiania wyglądu piersi: kozieradka, nasiona kopru, saw palmetto, itd.. Dzięki delikatnemu działaniu regulują pracę hormonów i stymulują produkcję estrogenów. Daję efekt podobny do tego uzyskiwanego podczas stosowania pigułek antykoncepcyjnych, które zatrzymują płyny w tkance piersi. Większość z dostępnych na rynku nie wywołuje żadnych skutków ubocznych i jest bezpieczna.

Jakie są plusy? Tabletki na powiększanie biustu działają. Potwierdzają to nie tylko moje spostrzeżenia, ale również opinie wielu kobiet, które spróbowały. W kilka tygodni (zazwyczaj od 4 do 12) można uzyskać efekt powiększenia biustu nawet o dwa rozmiary. Zaletą tej metody jest oczywiście wygoda stosowania.

Są oczywiście również minusy. Niektóre tabletki mogą powodować uczulenie, zwłaszcza u osób wrażliwych na działanie zawartych w nich ziół. Wada, o której wiele osób wspomina to również czas, jaki musi minąć, by tabletki zaczęły działać. Nie dadzą one spektakularnych efektów w kilka chwil. Potrzeba cierpliwości w stosowaniu, by zauważyć zmianę. Pewną wadą może być również to, że niektóre osoby zauważają obrzęk, który zazwyczaj jednak nie powoduje bólu, ale tylko dyskomfort.

Każdy może znaleźć swój sposób na większy biust. Mój werdykt jest jednak jeden: połączenie skutecznych tabletek z dobrym kremem oraz dla lepszego samopoczucia – wykonywanie ćwiczeń na jędrny biust.

Zobacz ranking najlepszych preparatów do powiększania piersi