Powiększenie Biustu – Ranking Kremów i Tabletek Na Powiększenie Piersi

Powiększenie Biustu – Ranking Kremów i Tabletek Na Powiększenie Piersi

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Jak przebiega operacja powiększenia biustu?

Wiele kobiet chciałoby się zdecydować na chirurgiczne powiększanie piersi, ale boi się tego zabiegu nie wiedząc dokładnie na czym on polega. Bez wątpienia wiedza ta, jak i o możliwych „zamiennikach” operacji jest bardzo przydatna. Stąd też krótka prezentacja tego jak przebiega operacja powiększania piersi.

Zabieg ten spotykany jest również pod nazwami: augmentacja i mammoplastyka. Polega on na umieszczeniu implantu, którego zadaniem jest powiększenie piersi, a nie rzadko też poprawieniu ich wyglądu. Cały proces zaczyna się od rozmowy chirurga z pacjentką w celu chociażby rozwiania ewentualnych wątpliwości. Wtedy też wraz z lekarzem następuje wybór implantu, a warto wiedzieć, że jest ich kilka rodzajów. Wśród tych najpopularniejszych wymienia się: okrągłe (takie które wkłada się bezpośrednio pod mięsień), anatomiczne (wkładane częściowo pod mięsień), a także asymetryczne (inne dla każdej piersi). Rozróżnia się też je ze względu na rodzaj wypełnienia. Dwa najpopularniejsze to silikon spoisty i roztwór soli socjologicznej.

Zanim dojdzie do operacji wybiera się jeszcze miejsce nacięcia. Może być ono w okolicach wzdłuż fałdu pod piersią, wokół otoczki sutkowej, a także w okolicach pachy. Jest jeszcze jedno miejsce, to okolice pępka, ale nie w każdym kraju się ten sposób stosuje. Potem zostaje wybrane miejsce umieszczenia samego implantu, co częściowo jest już określone przez jego wybór.

Sama operacja trwa od godziny do dwóch godzin i po jej zakończeniu pacjentka powinna pozostać dwa dni w szpitalu. Ważne jest też, podaje się antybiotyki, a wynika to z tego, że do ciała kobiety „zaszczepiany” jest obcy implant. Przez mniej więcej dwa miesiące po operacji panie powinny w większym stopniu na siebie uważać. Unikać ciężkiej pracy, a także nosić specjalny elastyczny biustonosz, czasem również leczniczy pas. Chirurgiczne powiększanie piersi to wciąż dość droga inwestycja, bo liczyć ja należy w tysiącach złotych.

Z tego też powodu, a także dla pań, które po prostu boją się takiej metody powiększania piersi, istnieją naturalne sposoby takiego zabiegu, bez ingerencji chirurga. Przykładem mogą być kremy stosowane do powiększania piersi. Jednym z takich preparatów jest Breast Actives. W zasadzie należałoby powiedzieć o dwóch produktach o tej nazwie. Pierwszy to faktycznie krem oparty na naturalnych składnikach działających na żeńskie hormony. Drugim są kapsułki, również o podobnym składzie. Na pewno czynnikiem zachęcającym do ich wyboru może być cena, która przy koszcie operacji jest bardzo mała.

Zobacz ranking najlepszych preparatów do powiększania piersi