Powiększenie Biustu – Ranking Kremów i Tabletek Na Powiększenie Piersi

Powiększenie Biustu – Ranking Kremów i Tabletek Na Powiększenie Piersi

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Breast Success - recenzja produktu

Wiarę w to, że tabletki powiększające biust są skuteczne, często kwituje się jednym słowem: naiwność. Całkiem zresztą niesłusznie. Są tabletki i „tabletki”. Jedne skuteczne, drugie nie. Dużo zależy od tego, kto ich używa, ponieważ znana jest zasada, że nie wszystkie specyfiki działają na każdego. Idealną sytuacją byłoby zatem otrzymanie szansy spróbowania danego specyfiku, a jeśli on nie zadziała, oddania go i otrzymania zwrotu poniesionych kosztów. Dobrym producentom opłaca się dawać tego typu gwarancję. Czy kupując Breast Success, również można na nią liczyć? Jak produkt ten wypada na tle innych preparatów?

Gdy czujesz się nieatrakcyjna...

Breast Success powstał z myślą o kobietach, które z powodu swoich małych piersi czują się nieatrakcyjne, mają problemy w kontaktach damsko-męskich, czują się źle we własnym ciele. Breast Success to naturalny suplement diety, zawierający estrogeny pochodzenia roślinnego, czyli fitoestrogeny, mające zastąpić estrogeny wydzielane przez organizm kobiety w okresach wzrostu piersi, między innymi w trakcie dojrzewania, czy podczas ciąży. Niedobór estrogenów występuje zazwyczaj w okresie menopauzy. Breast Success działając na źródło problemu, uzupełnia niedobory estrogenu oraz pozwala uzyskać większy rozmiar piersi na stałe – tak przynajmniej twierdzą producenci.

Jak długo czeka się na efekty?

Breast Success daje efekty już po trzech tygodniach stosowania. W tym okresie piersi stają się pełniejsze i zdecydowanie wzmocnione. Po czterech do ośmiu tygodniach można zauważyć efekt wzrostu jędrności i wielkości biustu. Piersi stają się bardziej zaokrąglone oraz zdają się więcej ważyć. U wielu kobiet już po 9 do 12 tygodniach biust się tak zmienia, że konieczna jest zmiana biustonosza na większy. Gdy uzyska się satysfakcjonujący efekt, producent zaleca stosować jedną tabletkę dziennie profilaktycznie przez okres 90 dni.

Dlaczego nie?

Breast Success w przypadku większości kobiet jest skuteczny. Stosowany systematycznie pozwala powiększyć biust. Niestety jednak produkt ten ma również pewne wady. Po pierwsze – producent nie objął go gwarancją satysfakcji. Co to oznacza w praktyce? Mianowicie tyle, że jeśli wydasz na niego pieniądze, a kapsułki okażą się nieskuteczne (nie ma produktu idealnego, który działa równie dobrze na wszystkich), stracisz pieniądze. Tymczasem na rynku są firmy, które pewne swoich produktów, dają taką gwarancją. Na przykład uzyskamy ją po zakupie Breast Actives.

Kolejny minus kapsułek Breast Success, który można rozpatrywać także w odniesieniu do wspomnianego zestawu Breast Actives (tabletki plus krem), to brak skutecznego kremu, który by wzmacniał skórę, ujędrniał ją i powiększał biust. Niestety w wielu sytuacjach brak profilaktycznego stosowania dobrego kremu prowadzi do powstania rozstępów oraz do zwiotczenia skóry, która w przeciągu tygodni dostaje nowy ciężar do utrzymania. Oczywiście stosując tabletki, można kupić również dobry krem ujędrniający, jednak po pierwsze – nie każda osoba będzie o tym pamiętać, po drugie – nie każdy krem jest równie dobry. Dlatego lepszym rozwiązaniem wydaje się korzystanie z kremu i tabletek pochodzących od jednego producenta. Mimo wszystko jednak Breast Succsess oceniam na 4 z plusem.

Zobacz ranking najlepszych preparatów do powiększania piersi